2020 Commits
Cade Richards - UTM
​Mike Lofton - UCF
​Renton Montie - Lafayette
Jack Del Rio - Rutgers
Omar Hicks - OSU Grad/Montana
Giancarlo Marejo - UNA
​Jared Pratt - Wilkes
​Jerkerris Griffin - Methodist U
​Malik Jones - FAU
​Miller Merriweather Lewis - Coffeyville​​
Donavan Manson - Coastal Carolina
​Hunter Feiden - Culver Stockton
​Trevor Harmon - Campbellsville U
​Noah Terry - Shaw U
Daniel Rennie - Bryant U
​Tanner Rennie - Bryant U
​Dallas Williams - West Missouri State
​Trevor Dorris - Lake Erie
​Ethan Hill - Aurora
​Matt Nieves - LIU
​Denzel Williams - Villanova
​Kenneth Fitzgerald IV - U Hawaii
​Trimon Holland - 
Travis Roberson - Muskingum​
​Hunter Burnett - Bethel U

We Believe In Me 


2019 Commits
Tyler Brown-Williams Air Force​​
​Jabril Muhammad-Western Carolina
​Griffin Belt-Anderson University
​Jeremiah Brown-Campbell University
​Kory Curtis-Bryant University
​Nick Canfield-Harding University
Tristan Dillon-Tiffin University
​Brandon Lawrence-U West Florida
​Kendrick Maynor-Northern State U
​Jaquaze Sorrells-U of South Caroina
​Alfonso Franklin-Highland CC
​Dominic Lange-Trinity Valley CC
​Marcus Cormier-U of Louisianna
​Terrance Shaw-Coffeyville
Shamar Hobdy Lee-Florida International U
​Bryan Williams-Alfred State
​John Holland-Fairmount State
​Kwauve Booker-Ohio Dominican
​Josiah Russell-North Carolina Central U

​Andrew Roberts-Southeastern U
Qwa'Shaun Perry-Baldwin Wallace
​Kalieel Brown-Methodist U
​Reuben Palmer-Chowan U
​Julian Fernandez-Concordia U
​Tyler Paul-UCF
​Casey Levy-Catholic U
​Daniel Duah-Abilene Christian
​Elijah Stokes-Valdosta
​Silas Little-Southeastern U
Eldridge Dockery III-Kentucky State
​Omari Smith-FAU
Isaiah Farmer-Bridgewater
Jaquaze Sorrelss-USC
Danny Gray-Blinn College
Frank Melgarejo-Air Force
DaKota Cox-LSU
​Claytin Neutzling-Walsh U

2015 Commits
Damian King-Liberty University
Jacquan Fuller-Southeast Missouri
Chris Licea-SPC
Elijah McClendon-Southeastern
Kenyatta Anderson-Dodge City CC
Stephen Charron-Wayne State
Stephon Williams-Valdosta State
Wesley Vollmer-Western Kentucky
Sedale Hudson-Limestone
Cody Burgess-Southeastern
Willie Parker-Eastern Michigan
Tarron Hampton-Wayne State
Brandon Swift-Stetson
Riley Metheney-Robert Morris/UWF
Jake Whalen-University of Wisconsin
Connor Regan-John Caroll
Haden Heatherly-Benedictine
​Davon Conyers-NMMI to Eastern New Mexico
​Jake Ellis-Wisconsin
​Jaylnn McKinney - Liberty


2017 Commits
​Micah Byrd-Brown - Citadel
Cole Brown - Citadel​
​Darreon More - Eastern Washington
Janiero Crankfield - Pearl River CC
​​Austin Johnson - Eastern Illinois
​Tah'Shim Knight - Charleston Southern
Roger Carter Jr - Georgia State
Adul Yates - Bethune Cookman
Michael Smart - Minnesota Crookston
​Brandon Hinton - Air Force
Nazir Achecar - Assumption College
Jonathan Vega - Independence/Lincoln U
Dalton Simpler - University of West Florida
​Darrell Bullock - New Mexico Military 
Samuel Williams - NE Mississippi Community/Ole Miss
​Jack LeWaren - Culver Stockton
Sheldon Crawford - Gulf Coast Prep
Quan Jones - Bellhaven University
Darrin Bright - Fort Scott
Chris Melton - Fort Scott
​Jon Deprey - Upper Iowa
Eric Seay - Middle Tennesse
Trei Leonardo - Warner
Donnie Crum - Arkansas Baptist
Chris Hadley - John Carroll University
​Dillan Barrow - Southwestern Kansas
Larry Rembert - Pima Community 
Myles Henderson - Dodge City/SEU
Sam Veltman - Mercer
Will Stertz - Lawrence Tech
Albert Connell - Moorehouse
Austyn Causey - Mount Union
James Thorpe - Lawrence Tech
Dearius Young - Steven's Point​
Grant Wilson - Iowa Western
​Jamaine Derogene - Doane University
Marshall Kozma - Ave Maria
​Vernal Bradford - Bethune Cookman

2016 Commits
Stephen Reese Donahue-West Virginia University
Tyler Pritchett-U of North Carolina/Jacksonville U
Ashton Hollie-Tyler Community College
​Brockton Brown-Ouachita Baptist
Cole Blackman-University of Virginia/TN Tech
Craig Watts-University of South Florida
Darius Miller-NMMI
​George Tsiouklas-Stetson University
Glass Wilson-Presbyterian College
Jimmy Faulks-Liberty University
Kevontre Whetzel-Oregon State
​Khris Pam-Presbyterian/U of SC
​Provonsha Wells-NWCC/TCU
​Stephen Jackson-Valdosta State
​Tristian Upton-CSU Pueblo/Southeastern
​Selby Steward-USF (rugby)
​​Isaac Allen-Wingate University
​Darius Williams-Carson Newman
Garrison Bryant-NMMI

​Coy Coffey-UW Steven's Point
DeShawn Barnes-Minot University
Demarkus Glover-Akron
Liam Keane-USF
​Michael Stillwell-Davidson College
Zeke McGaughy-Warner/UW Stevens Point
Crandall Maines-Jacksonville University
Jon DeVries-USF Pre-med
James Morrison-NMMI/ENMU

​Dontae Chambers-Abilene McMurry
Dontell Green-Bethune Cookman
​​David Barnett-Capital University
​Theo Anderson-University At Buffalo
Deano Trlin-UW Steven's Point/SPC
​Braden O'Connell-UW Steven's Point/SPC
​Craig Nowinski-Wesleyan University (discuss)


2018 Commits
​Amari Burney - University of Florida
Khalan Tolson - University of Illinois
​Joe Sparacio - Boston College
Bernard Mitchell - Highlands CC
Brayden Hawkins - Maryland
Javian Dayne - Boston College
Dorien Gooch - Samford
Trace Ott - Hutchinson CC
Jaque Sarnoff - Assumption College
Blake Anderson - UGA
Noah Shattuck - TN State
Jared Romaelle - Southeastern
Austin Lett - Southeastern
Neal Tipton - Arkansas Tech
Jordan Presley - Morgan State
Jalen Jones - Warner
​George Nistazos - Southeastern
​De'Terryon Anderson - Southeastern
Jalynn Williams - Toledo
Keith Anderson-Salters - Charleston Southern
Brendan Dudding - Hampden Sydney
​Aaron Shahriari - Furman
Alejandro Bryant - Northland CC
Kevon Musgrove - Gettysburg College
Jacob Kaplan - FL Tech

​Marcus Hooks - East Central CC
Carlos Rodriguez - FSU

Kievan Myers - Illinois​
Quante Perry - Coffeyville
​Steven Auker - Southeastern U
​Jaque Sarnoff - Assumption College
D'Andre Ferguson - South Dakota
Habakkuk Baldonado - U of Pitt
​Bradley Dati - Minnestoa Deluth
D'Whan Poole - Henderson State
​Jovanni Mitchell - Glenville State
Khalid Davis - Savannah State
Trace Ott - Hutch/Kansas Wesleyan U
​Marvion Field - Jireh Prep
Sean Martin - NMMI
Jamar James - Faulkner
Devin Cowan - UNC Pembroke
Neal Tipton - Tyler CC
​Jaylyn McKinney - U Conn
​Jalen Hesen - Shepherd U
​Ali Salam - Arkansas Baptist
Jackson Coachman - Lawrence U
Alex Laccubue - Anderson U
Colin Wray - Stetson
Gage King - Lawrence Tech
Curby Bodden - Santa Fe
Luke Badie - U of Ft Lauderdale
​Christon Glover - Fullerton CC
Chianti Davis - Maryville College